Podaruj 1,5%


 

Podaruj 1,5% podatku Podopiecznym Stowarzyszenia DLA CIEBIE – KRS 0000132851 

Zwracamy się do Państwa z prośbą o przekazanie swojego 1,5%  podatku, żeby wspomóc działalność Stowarzyszenia DLA CIEBIE z Pobiedzisk.

W obliczu wyzwań jakie stawia niepełnosprawność, nasze działania muszą być wielowymiarowe: podopieczni i ich rodziny otrzymują u nas  wsparcie terapeutyczne, rehabilitacyjne,  psychologiczne oraz rzeczowe. Jesteśmy dumni ze wszystkich, nawet najmniejszych, osiągnięć naszych podopiecznych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą działalnością  “na żywo” w  siedzibie stowarzyszenia lub wirtualnie:

http://stow-pobiedziska.pl/

https://www.facebook.com/stowpobiedziska/

https://www.facebook.com/WTZPobiedziska/

Jesteśmy organizacją pożytku publicznego. Dzięki zbieranym środkom wspieramy setki godzin rehabilitacji i terapii oraz wiele akcji integracyjno – wspomagających.

O taką pomoc, prosimy także w 2024roku.

Przekazanie 1,5% podatku  na rzecz naszego Stowarzyszenia to tylko wpisanie w odpowiednie rubryki zeznań podatkowych za 2024 rok Numeru KRS 0000132851

– podaruj 1,5% od  podatku jako osoba fizyczna,

– 1,5% podatku w imieniu firmy którą posiadasz, zarządzasz lub rozliczasz.

Dla Was to “tylko” wpisanie nr KRS – dla nas to “aż” kolejny rok aktywnego działania na rzecz dużej grupy osób z niepełnosprawnościami.

Jeżeli zależy Wam na wsparciu konkretnego rodzaju działania lub wybranego podopiecznego  to wpiszcie w zeznaniu podatkowym cel szczegółowy, np.

– wyposażenie nowego ośrodka

– rehabilitacja i terapia  podopiecznych

– imię i nazwisko wybranego podopiecznego

Zapraszamy do przyłączania się do grona naszych przyjaciół!

Darowizny pieniężne i rzeczowe to charytatywne gesty, które wspierają osoby niepełnosprawne i ich rodziny oraz nasze działania.

05 90440001 0010 0000 2411 0001

Pomóż nam pomagać – 1,5% podatku ma moc.