Podaruj 1%


 

Podaruj 1% podatku Podopiecznym Stowarzyszenia na Rzecz Osób Niepełnosprawnych i Aktywności Lokalnej DLA CIEBIE.

Zwracamy się do Państwa z prośbą o przekazanie swojego 1%  podatku, żeby wspomóc działalność Stowarzyszenia na Rzecz Osób Niepełnosprawnych i Aktywności Lokalnej DLA CIEBIE z Pobiedzisk.

W obliczu wyzwań jakie stawia niepełnosprawność, nasze działania muszą być wielowymiarowe: podopieczni i ich rodziny otrzymują u nas  wsparcie terapeutyczne, rehabilitacyjne,  psychologiczne oraz rzeczowe. Jesteśmy dumni ze wszystkich, nawet najmniejszych, osiągnięć naszych podopiecznych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą działalnością  “na żywo” w  siedzibie stowarzyszenia lub wirtualnie:  http://stow-pobiedziska.pl/,  na Facebooku: https://www.facebook.com/stowpobiedziska/, https://www.facebook.com/WTZPobiedziska/ lub https://www.facebook.com/Kreatywny-Wolontariusz-Pobiedziska-625447797475161/

Jesteśmy organizacją pożytku publicznego. Dzięki zbieranym środkom wspieramy setki godzin rehabilitacji i terapii oraz wiele akcji integracyjno – wspomagających.

O taką pomoc, prosimy także w 2018 roku.

Przekazanie 1% podatku  na rzecz naszego Stowarzyszenia to tylko wpisanie w odpowiednie rubryki zeznań podatkowych za 2018 rok Numeru KRS

0000132851

–  podaruj 1% od  podatku jako osoba fizyczna,

– 1% podatku w imieniu firmy którą posiadasz, zarządzasz lub rozliczasz.

Dla Was to “tylko” wpisanie nr KRS – dla nas to “aż” kolejny rok aktywnego działania na rzecz dużej grupy osób z niepełnosprawnościami.

Opcjonalnie można podać swoje dane kontaktowe oraz cel  (np. imię i nazwisko podopiecznego, lub zakup sprzętu rehabilitacyjnego) na jaki mają zostać przekazane pieniądze (np. nazwisko i imię podopiecznego) oraz wyrazić zgodę na przekazanie Organizacji swojego imienia, nazwiska, adresu.

Zapraszamy do przyłączania się do grona naszych przyjaciół!

Darowizny pieniężne i rzeczowe to charytatywne gesty, które wspierają osoby niepełnosprawne oraz nasze działania.

05 90440001 0010 0000 2411 0001

Pomóż nam pomagać